sk

Výstavy / Exhibition Successes

2017

09.12.2017 - DUO CACIB NITRA

Trieda / class:                       Dorastu / Puppy

Rozhodca / Judge:              Tomasz Borkowski, PL

Ocenenie / Qualification:     VN 1


10.12.2017 - DUO CACIB NITRA

Trieda / class:                      Dorastu / Puppy

Rozhodca / Judge:              Svend Lovenkjaer, DK

Ocenenie / Qualification:    VN 1


Dog Cup Slovakia 2017

2018

07.04.2018 - DUO CACIB NITRA

Trieda / class:                       Mladých / Junior

Rozhodca / Judge:               Rafael Parrondo, Es

Ocenenie / Qualification:     V 1, CAJC


04.05.2018 - Špeciálna výstava SKS (CAC)

Trieda / class:                      Mladých / Junior

Rozhodca / Judge:              Milan Bíroš, SK

Ocenenie / Qualification:    V 2


05.05.2018 - EURO SAMOYED SHOW SLOVAKIA 2018 (CAC)

Trieda / class:                      Mladých / Junior

Rozhodca / Judge:              Brian Harris, NZ

Ocenenie / Qualification:    V


08.06.2018 - PRESIDENT CUP & WORLD SPECIAL SHOW NITRA

Trieda / class:                      Mladých / Junior

Rozhodca / Judge:              Milan Bíroš, SK

Ocenenie / Qualification:    V 2


18.08.2018 - MVP DUODANUBE BRATISLAVA, CACIB

Trieda / class:                     Mladých / Junior

Rozhodca / Judge:             A. Onuk, TUR

Ocenenie / Qualification:   V 1, CAJC


19.08.2018- MVP DUODANUBE BRATISLAVA, CACIB

Trieda / class:                     Stredná / Intermediate

Rozhodca / Judge:             Linda Voláriková, SK

Ocenenie / Qualification:   V 2


01.09.2018 - Špeciálna výstava CC (BEZ CAC) Skalica 2018

Trieda / class:                    Stredná / Intermediate

Rozhodca / Judge:           Ing. Radovan Lysák, CZ

Ocenenie / Qualification:   V 2


28.09.2018 - Samojed výstava CZ - TŘI STUDNĚ

Trieda / class:                      Stredná / Intermediate

Rozhodca / Judge:              Vladimír Piskay, SK

Ocenenie / Qualification:    V 1, CAC


26.10.2018 - 3x CACIB BRATISLAVA

Trieda / class:                      Stredná / Intermediate

Rozhodca / Judge:              Emília Múdra, SK

Ocenenie / Qualification:    V 1, CAC, resc. CACIB


27.10.2018 - 3x CACIB BRATISLAVA

Trieda / class:                      Stredná / Intermediate

Rozhodca / Judge:              Saija Juutilainen, FI

Ocenenie / Qualification:    V 1


28.10.2018 - 3x CACIB BRATISLAVA

Trieda / class:                       Stredná / Intermediate

Rozhodca / Judge:              Grzegorz Weron, PL

Ocenenie / Qualification:    VD 1


08.12.2018 - MVP FCI-CACIB NITRA

Trieda / class:                       Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:               Ramuné Kazlauskaité, LT

Ocenenie / Qualification:     V 1, CAC


09.12.2018 - MVP FCI-CACIB NITRA

Trieda / class:                        Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:               Zaza Omarov, GE

Ocenenie / Qualification:      V 1, CAC

SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY MLADÝCH


SAMOJED ROKA 2018

Dog Cup Slovakia 2018

2019

25.01.2019 - MVP FCI-CACIB NITRA

Trieda / class:                         Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                 Linda Voláriková, SK

Ocenenie / Qualification:       V 1, CAC


26.01.2019 - MVP FCI-CACIB NITRA

Trieda / class:                         Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                 Kristína Vaníčková, CZ

Ocenenie / Qualification:       V 2, Res. CAC


27.01.2019 - MVP FCI-CACIB NITRA

Trieda / class:                         Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                 Martin Šípkovský, SK

Ocenenie / Qualification:       VD 2


02.02.2019 - DUO CACIB BRNO 2019

Trieda / class:                         Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                 Petra Márová, CZ

Ocenenie / Qualification:       V 1, CAC


03.02.2019 - DUO CACIB BRNO 2019

Trieda / class:                          Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                  Vondrouš Otakar, CZ

Ocenenie / Qualification:        VD 3


24.02.2019 - NÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN

Trieda / class:                          Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                  Erdös László, HU

Ocenenie / Qualification:        V 3


30.03.2019 - Klubová výstava Samojed Klub CZ - Zámek Letovice

Trieda / class:                          Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                  Emília Múdra, SK

Ocenenie / Qualification:        V 1, CAC + 3 najlepší pes


31.03.2019 - Klubová výstava Samojed Klub CZ - Zámek Letovice

Trieda / class:                           Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                   Stanton Paul, SWE

Ocenenie / Qualification:         V 1, CAC + 2 najlepší pes


14.04.2019 - MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSU VŠECH PLEMEN - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Trieda / class:                           Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                   Kardi Maret, ES

Ocenenie / Qualification:         VD 1


26.04.2019 - Špeciálna výstava SKS (CAC)

Trieda / class:                           Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                   Michaela Semeráková, CZ

Ocenenie / Qualification:         V 4


27.04.2019 - Klubová výstava SKS (CAC)

Trieda / class:                           Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                   Petra Márová, CZ

Ocenenie / Qualification:         V 3


19.05.2019 - NORD BOHEMIA CANIS LITOMEĚŘICE

Trieda / class:                            Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                   Dr. Balogh Zsuzsanna, HU 

Ocenenie / Qualification:         V 1, CAC

ČESKÝ ŠAMPION 


07.06.2019 - CACIB - PRESIDENT CUP 2019 & WSS - NITRA

Trieda / class:                             Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge:                    Štefan Šinko, SI

Ocenenie / Qualification:          V 3


08.06.2019 - CACIB - GRAND PRIX SLOVAKIA 2019 - NITRA

Trieda / class: Otvorená/ Open

Rozhodca / Judge: Jana Fulierová, SK

Ocenenie / Qualification: V 1, CAC

SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY 


09.06.2019 - CACIB - DERBY WINNER SHOW 2019 - NITRA

Trieda / class:                              Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                     Hatejčić Jasna, HR

Ocenenie / Qualification:            V 2


06.07.2019 - IDS CACIB-FCI VEĽKÁ IDA

Trieda / class:                              Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                     Monika Kuriata - Okarmus, PL

Ocenenie / Qualification:            V 1, CAC, CACIB, BOB


07.07.2019 - IDS CACIB-FCI VEĽKÁ IDA

Trieda / class:                              Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                      Zuzana Mikolková - Betinská, SK

Ocenenie / Qualification:            V 2, Res. CAC, Res. CACIB


17.08.2019 - MVP DUODANUBBE BRATISLAVA, CACIB

Trieda / class:                               Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                       Lenka Frnčová, SK

Ocenenie / Qualification:             V 3


18.08.2019 - MVP DUODANUBBE BRATISLAVA, CACIB

Trieda / class:                                Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                        Martin Šipkovský, SK

Ocenenie / Qualification:              V 1. CAC


28.08.2019 - INTERDOG BOHEMIA CACIB

Trieda / class:                                 Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                         Tatiana Dreier, RUS

Ocenenie / Qualification:               V 1. CAC, Res. CACIB


31.08.2019 - MIEDZYNARODOWA WYSTAWA PSOW RASOWYCH, POLAND

Trieda / class:                                  Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                          Hana Blatonova, CZ

Ocenenie / Qualification:                V 2, Res. CAC, Res. CACIB


08.09.2019 - Národní výstava FLORACANIS OLOMOUC 2019

Trieda / class:                                   Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                           Wieremiejczyk-Wierzchowska Małgorzata, PL

Ocenenie / Qualification:                 V 1, CAC


15.09.2019 - Oblastná výstava psov všetkých plemien Žilina

Trieda / class:                                    Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                            Gabriela Ridarčíková, SK

Ocenenie / Qualification:                  V 1, Víťaz triedy


21.09.2019 - Klubová výstava severských psu bez KV, CZ

Trieda / class:                                    Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                            Renáta Seidlová, CZ

Ocenenie / Qualification:                  V 2, Res. CAC


28.09.2019 - Samojed klub CZ - Stará Fara u Velvar, CZ

Trieda / class:                                    Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                            Ing. Leoš Jančík, CZ

Ocenenie / Qualification:                  V 1, CAC

ČESKÝ GRAND ŠAMPION 


04.10.2019 - Komárom - HUNGARY - CACIB

Trieda / class:                                    Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                            Dr. Jakkel Tamás

Ocenenie / Qualification:                  V 2, Res. CAC


05.10.2019 - Komárom - HUNGARY - CACIB

Trieda / class:                                     Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                             Mrs. Lois Wilson

Ocenenie / Qualification:                   V 1, CAC, CACIB, BOS, CRUFTS Qualification


06.10.2019 - Komárom - HUNGARY - CACIB

Trieda / class:                                      Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                              Mr. Robin Newhouse

Ocenenie / Qualification:                    V 1, CAC, CACIB, BOB


27.10.2019 - Bratislava DANUBE CACIB

Trieda / class:                                       Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                               Kuplyauskas Evgeny, RU

Ocenenie / Qualification:                     V 2, Res. CAC


06.12.2019 - IDS NITRA - CACIB FCI

Trieda / class:                                        Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                Emília Múdra, SK

Ocenenie / Qualification:                      V 1, CAC, CACIB, BOS


07.12.2019 - IDS NITRA - CACIB FCI

Trieda / class:                                         Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                 Olga Dolejšová, CZ

Ocenenie / Qualification:                       V 2, Res. CAC

SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPIÓN 


08.12.2019 - IDS NITRA - CACIB FCI

Trieda / class:                                          Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                  Lenka Frnčová, CZ

Ocenenie / Qualification:                        V 2, Res. CAC


14.12.2019 - Samojed - Špeciálna výstava CC SKS (bez CAC) - SK

Trieda / class:                                          Čestná / Honour

Rozhodca / Judge:                                  Emília Múdra, SK

Ocenenie / Qualification:                        V 1, CC, BIS honour class 2


SAMOJED ROKA 2019


RANKING 2019 SAMOJED KLUB CZ


Dog Cup Slovakia 2019

2020


24.01.2020 - IDS NITRA - CACIB FCI

Trieda / class:                                           Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                  Grzegorz Weron, PL

Ocenenie / Qualification:                        V 1, CAC


25.01.2020 - IDS NITRA - CACIB FCI

Trieda / class:                                          Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                  Zuzana Mikolková - Betinská, SK

Ocenenie / Qualification:                        V 2, Res. CAC


26.01.2020 - IDS NITRA - CACIB FCI

Trieda / class:                                           Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                   Tesics György, HU

Ocenenie / Qualification:                         V 2, Res. CAC


17.09.2020 - IDS NITRA - CACIB FCI

Trieda / class:                                           Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                  Jaroslav Matyáš, SK

Ocenenie / Qualification:                         V 1, CAC, CACIB, BOS


18.09.2020 - IDS NITRA - CACIB FCI

Trieda / class:                                            Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                   Tibor Havelka, SK

Ocenenie / Qualification:                          V 2, Res. CAC, Res. CACIB


19.09.2020 - IDS NITRA - CACIB FCI

Trieda / class:                                            Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                   Kristina Vaníčková, CZ

Ocenenie / Qualification:                          V 1, CAC, CACIB, BOB


20.09.2020 - IDS NITRA - CACIB FCI

Trieda / class:                                            Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                   Zdenka Jílková, CZ

Ocenenie / Qualification:                         V 1, CAC, CACIB, BOB


26.09.2020 - VÝSTAVA ZLATÝ PSÍK 2020 - KYNOLOGICKÝ KLUB ALEKŠINCE

Trieda / class:                                            Pes s PP / Dog with PP

Rozhodca / Judge:                                   Helena Kratochvílová, SK + Ivana Kratochvilová, SK

Ocenenie / Qualification:                         1. miesto + NAJ SÚHRA psa a psovoda


KLUBOVÝ ŠAMPION - SAMOJED KLUB CZ


RANKING 2020 SAMOJED KLUB CZ


Dog Cup Slovakia 2020

2021


13.06.2021 - Klubová výstava Samojed klub CZ - Stará Fara, Chržín, CZ

Trieda / class:                                             Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                    Petra Márová, CZ

Ocenenie / Qualification:                          V 1, CAC, 1 najlepší pes, Klubový víťaz


08.07.2021 - CACIB CRYSTAL TROPHY 2021 - NITRA

Trieda / class:                                             Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                    Martin Šipkovský, SK

Ocenenie / Qualification:                          V 3


09.07.2021 - CACIB PRESIDENT CUP 2021 & WSS  - NITRA

Trieda / class:                                              Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                     Ľudmila Fintorová, SK

Ocenenie / Qualification:                           V 1, CAC, CACIB, BOB


10.07.2021 - CACIB GRAND PRIX SLOVAKIA  2021 - NITRA

Trieda / class:                                               Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                      Zuzana Mikolková - Betinská, SK

Ocenenie / Qualification:                            V 2, Res. CAC


10.07.2021 - Oblastná výstava psov (bez CAC) - Veľké Úľany - SK

Trieda / class:                                               Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                      Andráš Polgár, RS + Zdenka Jílková, CZ

Ocenenie / Qualification:                            V 1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz, 1. najlepší dospelý pes


10.07.2021 - Špeciálna výstava CC SKS (bez CAC), SK

Trieda / class:                                               Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                      Zdenka Jílková, CZ

Ocenenie / Qualification:                            V 3


11.07.2021 - CACIB DERBY WINNER SHOW 2021 - NITRA

Trieda / class:                                               Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge:                                      Jovanović Nemanja, RS

Ocenenie / Qualification:                            V 3


14.08.2021 - DUO CACIB BRNO 2021 - CZ

Trieda / class: Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge: Miroslav Václavík, CZ

Ocenenie / Qualification: V 1, CAC, CACIB, BOB


15.08.2021 - DUO CACIB BRNO 2021 - CZ

Trieda / class: Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge: Petra Márová, CZ

Ocenenie / Qualification: V 1, CAC, CACIB, BOB


20.08.2021 - DANUBE Bratislava , CACIB 

Trieda / class: Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge: Linda Voláriková, SK

Ocenenie / Qualification: V 1, CAC, Res. CACIB


Slovenský výstavný šampión 🏆

24.09.2021 - MV Nitra Triple Shows

Trieda / class: Šampiónov / Champion
Rozhodca / Judge: Václavík Miroslav, CZ
Ocenenie / Qualification: V 1, CAC, Res. CACIB


25.09.2021 - MV Nitra Triple Shows
Trieda / class: Šampiónov / Champion
Rozhodca / Judge: Molnár Zsolt, RO
Ocenenie / Qualification: V 1, CAC, CACIB, BOB


26.09.2021 - MV Nitra Triple Shows

Trieda / class: Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge: Vaníčková Kristína, CZ

Ocenenie / Qualification: V 1, CAC, Res. CACIB


16.10.2021 - Špeciální výstava Zbrasv u Brna - SK CZ

Trieda / class: Čestná / Honour

Rozhodca / Judge: Ing. Radovan Lysák, CZ

Ocenenie / Qualification: V 1


17.10.2021 - Klubovávýstava Zbrasv u Brna - SK CZ

Trieda / class: Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge: Antonin Múdra

Ocenenie / Qualification: V 1, CAC


29.10.2021 - MV Bratislava DANUBE CACIB

Trieda / class: Šampiónov / Champion

Rozhodca / Judge: Jaroslav Matyáš, SK

Ocenenie / Qualification: V 2, Res. CAC